סיור ביפו
אורך הסיור: כשעתיים

נצא למסע בעקבות דמויות ושרידים ב-4,000 שנות היסטוריה של העיר יפו: כיכר השעון, דאר אל יהוד, סאריה אל ענתיקה והטיילת.
בכל תחנה נפגוש דמות חדשה השייכת לאותה התקופה: הנכד של עמיחי פאגלין ('גידי') שמתגעגע לסבא; מחמוד אבו נבוט המושל המיתולוגי השנוי במחלוקת; נפוליאון שמאבד את הצייר שלו באמצע היצירה שלא הסתיימה; רבי יהודה מרגוזה, רבה הראשי של יפו, מקבל עולים חדשים לארץ ישראל ומכבד אותנו בפירותיה של הארץ הטובה.

סיור בעין כרם, ירושלים
אורך הסיור: כשעתיים וחצי

יהודי מוסלמי ונוצרי נפגשים. זאת לא התחלה של בדיחה, אלא המציאות המלווה את הכפר הקסום עין כרם בשלביו השונים - שילוב מעניין של מפגשים בין תרבויות שונות בפיסת ארץ קטנה. נסייר בכנסיית יוחנן, מנזר האחיות ציון, טרסות השכונה, מעיין מרים ועוד ובכל תחנה נפגוש דמויות מעניינות: שלום בוטל מעמק התימנים שיספר על ארבעת הניסים שאירעו לו כיוון שלא הוציא דיבה רעה על הארץ; נתוודע לסיפור אהבה שלא נגמר בין בתו של הגבאי ובנו של מוכתר ערבי-נוצרי; נשמע על סיפור לידתו של יוחנן המטביל; ונשאל את השאלה: האם באמת החביאו הערבים כסף בקירות הבתים?

סיור תיאטרלי ברובע היהודי
אורך הסיור: כשעתיים

סיור תיאטרלי ברובע היהודי בעקבות סיפורים ודמויות המתעוררות לתחייה בסמטאות הרובע הכולל תצפית מרהיבה על העיר העתיקה. נבקר בשער יפו, בית כנסת 'תפארת ישראל', כיכר בתי מחסה ובמקומות נוספים ונתוודע לדמויות ססגוניות כמו הנהג של מונטיפיורי; קונדיטור ממאפיית ברמן ופייטן שחולם על ירושלים.